Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşılaştığı adaptör sorunları herşeyden önce adaptör girişindeki aşınmalardır. Bu tarz sorunlar şarj aletinin sürekli sokulup sökülmesinden kaynaklandığı gibi girişi takılıyken çevirmek yerinden oynatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tür arızalarda adaptör onarımı bozuk girişin sahi girişle değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi cihaz adaptörlerinde karşılaşılan öbür arıza ise adaptörün fazla voltajdan sebeple yanmasıdır. Bu tür sorunlar genelde garanti kapsamındadır ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik kablolarından ayrı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik hatları manyetik bir alan yarattığından ötürü şarj aletine zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih edin. Adaptör girişi bilgisayarınıza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla sok çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan adaptör kablosunu elektrik bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek tamir edilmelidir. En son olarak cihazınızı bataryayı çıkararak direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Nirvana C300 Adaptör

Fazla karşılaşılan kullanıcı sorunu ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş kopmaları ve tuş kaybolması bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu kibarca yerine oturtabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.